Genel

En Ucuz Tablet Kılıfı Fiyatları 2023 | Alcatel, Samsung, Lenovo

tablet-kilifi-fiyatlari-2023-2

Teknoloji severlerin merakla beklediği tablet kılıfı fiyatları 2023 tablosu açıklandı. Bu yıl Samsung, Apple, Hometech, Alcatel ve Lenovo tabletler için klavyeli ve klavyesiz kılıflar çok tercih ediliyor. Klavyesiz kılıflar 49,80 TL’den başlıyor. Her tablet marka ve modeliyle uyumlu kılıflar ise 69 TL ile 99 TL aralığında değişiyor. Günümüzün en popüler teknoloji aygıtları arasında yer alan tabletleri hem dış darbeden korumak hem de daha estetik kılmak için kılıf kullanmak şart. Tablet kılıfları 2023’te ne kadar? Zam geldi mi? Klavyeli tablet kılıfı ile klavyesiz kılıf arasında fiyat farkı var mı?

Tabletler, akıllı telefon ya da bilgisayarların yapabildiği hemen her işlemi insanlar için mümkün kılan aletlerdir. Ufak, güçlü ve çok işlevsel yapısıyla kullanıcılar günün her saati tabletleri yanında taşır ve ihtiyaçlarını giderir. Elbette bu hassas aygıtları dış darbeden korumak için önlem almak önemli bir addım. Bunun için en iyi çözüm tablet kılıfı kullanmaktan geçer.

Tablet kılıfı fiyatları 2023 araştırması yaparken, öncelikle ne tür bir gereksinim olduğu netleştirilmeli. Eğer sık yazı yazan biriyseniz klavyeli tablet kılıfı modelleri tam da işinizi göre bir ürün. Fiyat performans ürünü arıyorsanız 199 TL civarına güzel çeşitler var. Eğer biraz daha üst kalite klavye kılıfı hayal ediyorsanız da 800 TL seviyelerinde bir bütçe hazır etmeniz gerekecek. Kapsamlı fiyat listesine yazının devamında değineceğiz.

tablet-kilifi-fiyatlari-2023

Tablet Kılıfı Fiyatları 2023

En Şık ve Ucuz Tablet Kılıfı Fiyatları 2023 Listesi

Kılıflar, elektronik cihazları korumak için günümüzde en iyi çözüm ürünleridir. Telefonlarda olduğu gibi tablet aygıtlarında da şık ve güzel kılıflar kullanılır. Tabletler farklı inç ölçülerinde olduğu için, kılıfları da farklı ebat ile üretilmektedir. Kimisinde ise sadece belli bir marka ve modele uyumlu olacak şekilde hazırlanırken, bazısı tüm tablet modellerini kapsayacak tasarımlar ile karşımıza çıkar. Öte yandan tablet kılıfı fiyatları 2023 yılında elbette sık merak edilen bir konu. Hesaplı bir kılıfı satın alma ücreti 69 TL’dir. Çetinkaya Home mağazasında da mevcuttur. Biraz daha fiyat performans ürünü arayanlara da 49 TL’ye şeffaf kılıflardan tavsiye ediyoruz.

2023 yılında en ucuz tablet kılıfı modellerinin fiyat tablosu:

TARİH TABLET KILIFI MODELİ FİYATI
2023 Samsung model tabletler için en ucuz tablet kılıfı fiyatı 49 TL – 69 TL
2023 Hometech model tabletler için en uygun tablet kılıfı fiyatı 49 TL – 69 TL
2023 Lenovo model tabletler için en iyi tablet kılıfı fiyatı 59 TL – 79 TL
2023 Apple model tabletler için en ucuz tablet kılıfı fiyatı 69 TL – 99 TL
2023 Alcatel model tabletler için en ucuz tablet kılıfı fiyatı 99 TL – 119 TL
2023 Casper model tabletler için en ucuz tablet kılıfı fiyatı 49 TL – 69 TL
2023 Tüm tablet modelleriyle uyumlu kılıfların fiyatı 49 TL – 69 TL
2023 Klavyeli tablet kılıf modellerinin en iyi fiyatı 249 TL – 669 TL

*fiyatlar temsili ve tahmini olarak belirtildi, net rakamları ifade etmemektedir.

Tablet kılıflarını kaç TL’den satın alacağınız, ürünlerin özelliklerine de bağlı olmaktadır. Örneğin klavyeli bir tablet kılıfını 2023 yılında 300 – 400 TL civarında alırken klavyesizler çok daha ucuz yani 69 TL bandındadır.

tablet-kilifi-fiyatlari-2023-1

Tablet Kılıfı Fiyatları 2023

2023 Yılında Alcatel Tablet Kılıfı Fiyatı Belli Oldu!

Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği ve sık tercihte bulunduğu Alcatel markasının tabletleri, kılıf ihtiyaçlarında da oldukça popüler. Alcatel tablet kılıfı fiyatları 2023 süreci boyunca 64,90 TL ile 82,50 TL arasında değişiyor. Gayet ucuz ve hesaplı bir alışveriş ürünüdür. Kadın kullanıcılar için canlı ve parıltılı renkleri var. Erkekler için daha mat ve klasik modeller ön planda. Ayrıca 10 inç ve 8 inç ölçüleri de koleksiyonlarda yer alır.

2023’te Lenovo Tablet Kılıfı Fiyatları Hesaplı Rakamlara Satılıyor!

Lenovo markası, hız ve performans kalitesiyle iyi bir tablet kullanmak isteyenleri öncelikli tercihi olmaktadır. Ülke genelinde teknoloji tutkunları Lenovo’nun hemen her ürününü beğenerek kullanıyor. Tabletlerin dış tabakası genelde çelik konsüsyondan oluşsa da yine de kılıf ile ekstra bir koruma gerekmektedir. Peki ama Lenovo tablet kılıfları 2023 senesinde ne kadardan satılıyor? İşte yanıtı…

Lenovo tablet kılıfının güncel 2023 fiyatı 89 TL’dir. Dönemsel ve ürün özellikleri baz alınırsa 99 TL ya da 149 TL gibi rakamların da oluşması muhtemel bir senaryo dahilindedir. Burada öncelik en ucuz ürünü en kaliteli haliyle satın almak iste Çetinkaya Home mağazasını tavsiye ediyoruz. Fiyat performans tablet kılıfları online koleksiyonlarda sizleri bekliyor.

Samsung Tablet Kılıfı Fiyatı 2023’te Çok Merak Ediliyor!

Teknoloji devi Samsung, harika tablet ürünleriyle de kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor. Özellikle 10 inç ve 8 inç Samsung tabletler için kılıf talepleri oluşuyor. Dilerseniz sadece Samsung için üretilmiş bir kılıf alabilirsiniz. Bu biraz maliyetli yani 399 TL civarı olacaktır. Ancak her marka ile uyumlu bir kılıf ürünü satın almanız halinde 69 TL’ye koleksiyonumuzda bulabileceksiniz. Hem hesaplı hem de fırsat bir alışveriş seçeneğidir bu.

tablet-kilifi-fiyatlari-2023-3

Tablet Kılıfı Fiyatları 2023

Apple Tabletler İçin En Güzel Kılıf Fiyatları 2023

Şüphesiz son 10 yılın en büyük teknolojik gelişmeleri arasında Apple markasının üstün özellikle tabletleri bulunuyor. Eşsiz güzellikte estetik tasarımı, incecik yapısı ve üstün performans tablet özellikleriyle dünyanın en fazla kullanılan tablet üreticisi konumunda. Apple tablet satın alınacaksa, şüphesiz hem şık hem de kaliteli olması gerekiyor. Aksi halde tabletlerin güzelliğini de olumsuz etkileyecektir kılıf seçeneği. Ve bir de uygun fiyatlı olması her teknoloji kullanıcısının talebi. O halde gelin Apple tablet kılıfı fiyatları 2023 kaç TL olmuş öğrenelim.

Apple tablet kılıflarının fiyatı, orijinal bir ürün seçilirse 600 TL civarlarına kadar yükselebiliyor. Bütçesi kısıtlı kişiler için yüksek bir satış rakamı. Ama Çetinkaya Home mağazasının her marka ile uyumlu kılıfları tercih edilirse toptan ve perakende olarak sadece 49 TL’ye kılıf bulunabiliyor. Üstelik şeffaf bir tasarımda oluşu da tabletinizin asıl zarafetini de koruyor.

Hometech Tablet Modelleri İçin Ucuz Kılıflar 2023

Uygun fiyatlı tablet markalarının en popüleri belki de Hometech markasıdır. Her ölçüde tablet üreterek cazip fiyatlı ürün araştırması yapanlara gayet güzel bir alternatif sunuyor: keza tablet kılıflarında da bu durum geçerli. Hometech tablet kılıfı fiyatları 2023 arıyorsanız, 49 TL – 69 TL bütçe ayırmanız yeterli olacaktır. Hemen şimdi koleksiyonumuza girin ve ürünleri tükenmeden alın.

2023 Yılında En Ucuz Tablet Kılıfı Fiyatları Nerede Var?

Ucuz tablet kılıfı modelleri mi arıyorsunuz? Çetinkaya home mağazası ile sadece ve sadece 49 TL’den başlayan fırsatlarla tanışabilirsiniz. Listeler sürekli güncellense de en ucuz tablet kılıfının hep mağazamızda olduğu kesindir. Yıl boyunca girip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Tablet kılıfı online sipariş hattı: 0 (543) 123 81 72

İlginizi çekebilir: En Ucuz Ses Bombası Fiyatları 2023 | Büyük, Küçük Boy Hoparlör