Genel

2023 Yılının En İyi Wifi Kamera Modelleri | Hangisi Alınır?

en-iyi-wifi-kamera-1

Yaşam alanlarının ve sevdiklerimizin güvenliğini sağlamak için 2023 yılının en iyi wifi kamera modellerini bulmak isteriz. Çünkü konu güvenlik olunca hataya ya da kalitesiz bir ürün riskine yer yoktur. 2023’te Wifi kameralar konusunda fiyat performans ürünü arayanlara Wifi 360 modelini tavsiye ediyoruz. Ampul kamera özelliğiyle hem estetik duruş hem de panoramik bir görüş açısı sunmaktadır. Ayrıca 2.0 MP HD lens özellikli ürünümüz de yüksek görüş kalitesi ve performans arayanlara önerimiz olacak.

Dünya genelinde 100’den fazla kablosuz kamera modeli bulunuyor. Temelde hepsinin çalışma prensibi kablosuz bir şekilde IP üzerinden kullanıcısına her nerede olursa olsun görüntü aktarmaktır. Ama her ürün kalitesi aynı olmuyor haliyle. Peki ama 2023 yılının en iyi wifi kamera ürünü hangisi? 2023’te alınacak kablosuz kamera modellerini gelin yakından tanıyalım…

2023 Yılının En İyi Wifi Kamera Modelleri

Wifi kamera alırken dikkatli olmanız, üründen sağlayacağınız performansın seviyesi açısında önemli. En başta beklentilerinizi netleştirmenizde fayda var. En iyi görüntü kalitesini mi istiyorsunuz? 360 derece görüş özelliği mi arıyorsunuz? Ucuz fiyattan orta seviye iş görecek bir kamera modeli size yeterli olacak mı? Bu gibi sorulara vereceğiniz yanıtlar, sizin için en iyi Wifi kamera modelini de ortaya çıkaracak. Dünya kablosuz kamera piyasasında yaptığımız detaylı araştırma sonucunda en iyi 10 Wifi IP kamera modellerini aşağıya listeledik.

2023 yılın en iyi ve en güzel Wifi kamera ürünlerinin tavsiye listesi:

  • Wifi 360 Panoramik Ampul Kamera Güvenlik Kamerası
  • 0 Mp Hd Lens 3.6mm ip Smart
  • TP-Link Tapo C200 Wi-Fi
  • Xiaomi Yi Wifi Smart
  • Xiaomi Mijia Akıllı Wi-Fi
  • Case 4U 637JBU
  • Xiaomi Bebek Kamerası
  • Imou Smart Cue 2 C22E
  • TP-Link Tapo C100
  • Imou Smart Ranger Pro A26H
en-iyi-wifi-kamera-2

En İyi Wifi Kamera

1.      Wifi 360: Güvenlik İhtiyacını En iyi Şekilde Karşılıyor

E27 ampul soketine yerleştirilen ve enerjisini buradan alan Wifi 360 modeli, panoramik bir şekilde pürüzsüz ve canlı bir video izleme deneyimi yaşatıyor. İç ve dış mekan güvenliği konusunda çok işlevsel bir ürün. Hareket algılama özelliği sayesinde alanınızı kötü amaçlı kişilerden koruyabilirsiniz. Hareket algılandığında telefonunuza bildirim geliyor ve sizi uyarıyor.

2023’ün en iyi Wifi kamera listesinde bulunan Wifi 360 markasının 128 GB depolama alanı bulunuyor. Yani ortalama 3 – 4 günlük kesintisiz kayıtları deposunda saklamaktadır. Telefon ve tabletiniz ile dilediğiniz her yerden izleme sağladığınız bu ürünü mağazamızdan satın alabilirsiniz.

2.      TP-Link Tapo C200: Yeni Nesil ve Ucuz Kablosuz Kamera Seçeneği Sunuyor

Ev tipi IP kamera arayanların öncelikli tercihleri arasında TP-Link Tapo C200 bulunuyor. 360 derece yatay ve 114 derece dikey görüş açısı ile iyi bir performans sergiliyor. Geceleri düşük ışık olması halinde bu ürün 9 metreye kadar görüntü sunabilmektedir. Aynı zamanda yeni nesil hareket algılama teknolojisine sahiptir. En iyi wifi kamera modelleri listesindeki bu ürünü inceleyebilirsiniz.

3.      Xiaomi Yi Wifi Smart: Şık Tasarım ve Üstün Performans

Estetik tasarımları ve işlevsel donanımları ile ilgi gören Xiaomi Yi Wifi Smart, 1 TB hard diske sahip. 180 dereceye kadar dikey görüş açısı sunuyor. Performansıyla kullanıcısını tatmin edecek bir ürün diyebiliriz.

Wifi kamere ürünü 1: Wifi 360 Panoramik Ampul Kamera Güvenlik Kamerası Çift Wifi 360 Derece Gece Görüşlü

Wifi kamera ürünü 2:  2.0 Mp Hd Lens 3.6mm ip Smart Wifi Network Tf Card Güvenlik Kamerası Dış Mekan Su Geçirmez