Genel

Güncel Akıllı Priz Fiyatları 2023 | USB Çıkışlı Priz Ne Kadar?

akilli-priz-fiyatlari-2023

Teknolojik gelişmeler insan yaşamını kolay kılmaya devam ediyor. Akıllı priz fiyatları 2023 araştırmaları da bu sebeple yoğun gerçekleşmektedir. Önceden komutlama ve tanımlama özellikleri ve uzaktan erişim seçenekleri bu ürünleri özel kılan başlıca detaylar. 149 TL’den başladığı görülen fiyat skalası, ürün ve özelliğine göre 245 TL seviyesine de ulaşıyor. Teknoloji tutkunları cihazlarının güvenliğini daha iyi sağlamak ve daha pratik yönetmek için bu ürünleri kullanmaya devam ediyor. Öyleyse 2023 yılında akıllı priz fiyatları ne kadar olduğunu detaylıca anlatmaya geçelim…

Akıllı prizler, geleneksel prizlerin üzerine takılan ve elektrik yönetiminde insanlara çok daha esnek kabiliyet alanı kazandıran teknolojik cihazlardır. Uygulama yahut sana asistan teknoloji aracılığıyla da uzaktan erişim, zamanlama gibi fonksiyonel özellikler kullanılabilir.

Akıllı ev prizlerinin sağladığı avantajlar:

  • Yaşam alanındaki cihazların güvenliği sağlanır.
  • Elektronik cihaz kaynaklı riskler ortadan kalkar.
  • Kişilerin ev içi yaşamlarını büyük oranda kolaylaştırır.
  • Elektrik faturalarında bariz bir karlılığı da beraberinde getirir.

Güncel Akıllı Priz Fiyatları 2023 Listesi

Akıllı priz fiyatları 2023 merakında olanlar Çetinkaya Home sitesi üzerinden hem akıllı hem de termal akım korumalı prizleri sadece 145 TL’den başlayan makul rakamlar ile satın alıyor. En ucuz akıllı priz alışveriş imkanı demek bu aynı zamanda. 3 farklı model bulunuyor. Standart akıllı priz, USB çıkışlı akıllı priz ve uzatma kablolu USB çıkışlı akıllı priz. Ürün özelliği fazlalaştıkça da maliyetlerde artış oluyor. Sitemizden hem toptan hem de perakende olarak hesaplı bir şekilde alışveriş yapıyorsunuz.

akilli-priz-fiyatlari-2023-2

Akıllı Priz Fiyatları 2023

2023 yılında akıllı priz ürünlerinin en ucuz fiyatları:

TARİH AKILLI PRİZ MARKA & MODELİ FİYATI
2023 Gobax Termal Akım Korumalı Tekli Duvar Priz Akıllı Akım Dengeleme 149 TL – 200 TL arası
2023 Gobax Termal Akım Korumalı Tekli Duvar Priz 3 X Usb – Akıllı Akım Dengeleme 149 TL – 200 TL arası
2023 Gobax Priz Akım Korumalı 4’lü Priz Açma Kapama Anahtarlı 3 Usb Çıkışlı 2 M. Akıllı Uzatma Kablosu 249 TL – 349 TL arası

*fiyatlar tarihsel özelliklere göre farklılaşabilir, güncel hali sitemizin ürünler kısmında mevcuttur.

a)      Termal Akım Korumalı Prizlerin 2023 Fiyatı

Ev güvenliğini sağlamak açısında prizlerin termal akım korumalı olması gerektiği konusunda uyarıyor uzmanlar. Özellikle çocuklu ailelerin tüm riskleri ortadan kaldırmak adına bu teknolojik donanımlardan faydalanmasının önemi vurgulanıyor. Gobax markasının akım korumalı akıllı priz fiyatları 2023 için 145 TL’den başlar ve seviye seviye yükselir. Tüm prizleriniz için bir akıllı priz siparişi vermeniz önerilir. Çetinkaya Home mağazamızdan toptan yahut perakende olarak alabilirsiniz.

b)      2023 USB Çıkışlı Akıllı Priz Modellerinin Fiyatları

Günümüzde artık hemen her teknolojik cihazların şarjları, USB kablolar ile yapılmaktadır. Kimisi özel batarya isterken bir çoğu sadece USB girişli bir elektrik dağıtıcısına ihtiyaç duyar. USB çıkışlı priz modelleriyle telefon, tablet ve diğer cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Gobax ürünümüz tam da bu ihtiyacınızı karşılayacak özelliktedir ve akıllı priz fiyatları 2023 için sadece 145 TL seviyesindedir.

c)      Akıllı Prizde Gobax Markası Ne Kadar?

Her teknolojik cihazın genelinde güven veren bir marka öne çıkar. İşte akıllı priz teknolojilerinde de Gobax ayrıcalığı denen bir kavram bulunur. Birçok farklı tipte ürün tasarımı var. Kablolu, kablosuz ya da USB çıkışlı prizler sayesinde güvenlik sağlanır ve kolay şarj etme bölgelerine sahip olunur. İyi günler dileriz.

İlginizi çekebilir: En Ucuz Elektrikli Scooter Fiyatları 2023 | 3 Teker Scooter