Genel

2023 Yılının En İyi Hoverboard Markası Hangisi? 5 Öneri

en-iyi-hoverboard-markasi-2

En iyi hoverboard markası ile kısa mesafeli yolculuklar daha eğlenceli ve hesaplı bir hale dönüşüyor. İki tekerlek üzerinde harika denge ve tam da istenilen hız seviyesine sahip bu teknolojisi yüksek donanımlar, 2023/2024 döneminde de toplum için ulaşım tercihleri arasından en popüler seçenekleri oluşturuyor. Uzmanlar en iyi hoverboard modellerinin SHİBUMİ markasına ait olduğu yönünde hemfikir olmuş haldeler. Bunun yanına daha çok sayıda marka ve model de eklemek mümkün. Hangi marka hoverboard satın alınır? sorusunun yanıtını istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyunuz.

Kaykay fikri hemen herkese çok havalı gelse de sürmenin riskli olabileceği görüşü de toplumumuzda çok hakim. Fakat hoverboard teknolojisinin ortaya çıkmasının ardından akıllı denge gibi özellik ile hiç düşme riski taşımadan elektrikli kaykay kullanımına ulaşılmaktadır. Ayrıca gelişen bataryalar aracılığıyla çok daha uzun mesafeler kat etmek mümkün oluyor. Ama raflarda ve online mağazalarda göreceğiniz her ürün sizi tatmin edecek seviyede kaliteye sahip olamayabilir. Ödenilen hoverboard ücretleri göz önünde tutulunca seçimlerde dikkatli olmak değerli bir konu. Peki ama en iyi hoverboard markası hangisi? İşte cevabı…

en-iyi-hoverboard-markasi-1

En İyi Hoverboard Markası

2023 Yılının En İyi Hoverboard Markası Listesi

Elektrikli kaykay yani hoverboard ürünleri dünya genelinde 2013 yılında piyasaya sürüldü. Reyonlarda satışa çıktığı günden itibaren büyük ilgi gören bu donanımlar, günümüzde en gelişmiş versiyonlarını kullanıcılara sunuyor. 2023 yılında en iyi hoverboard markası da üstün özellikleri ve bu sektöre yenilikçi gelişmeler kazandırmasıyla SHİBUMİ markasına ait. Grafiti modeli, sokak stili ve aykırı tarzıyla 7’den 70’e herkes tarafından kullanılıyor. Avrupa’da 2023 yılının en çok satılan hoverboard markaları şunlardır…

2023 yılında en iyi ve kaliteli 5 hoverboard marka tavsiyesi:

 • SHİBUMİ Garfiti hoverboard modeli
 • Smart Balance modelleri
 • ZMOS hoverboard markası
 • Goldmaster modelleri
 • Kawasaki Kx-Cross modeli

Bizde ve Avrupa’da elektrikli kaykaylar popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu ürünlerin boyutları kullanıcılar için çok cazip. Sırt çantasıyla bile rahatça taşınabilmekte. Öğrenciler ya da çalışan kişiler kısa mesafeli yolcukları için hoverboard tercih etmektedir. Ortalama full kapasite şarj ile 20 kilometreye yakın yolculuk yapılabiliyor. Günümüz metropol ulaşımı için bu ciddi bir mesafe kesinlikle.

en-iyi-hoverboard-markasi-3

En İyi Hoverboard Markası

Hoverboard cihazların çocuklara uygun olup olmadığı günümüzde hala dünya genelinde tartışılan bir konu. Kullanımı çok basit ve hız limiti düşük olduğu için çocuklar bu araçları çok kullanıyor. Trafiğe çıkmadığı süreçte çocuklar da kapalı alanlarda kask ve dizlikler ile kullanabilmektedir. Anca Amerika’da 14 yaşından küçüklerin sokakta hoverboard kullanması yasaklanmıştır. Türkiye’de herhangi bir hoverboard yaş sınırı ya da yasağı yok. Yine de ebeveyn kontrolünde kullanmak önemli.

1)      SHİBUMİ: Grafiti Modeliyle Hoverboard Tutkunlarının Öncelikli Tercihi

2023 yılının en iyi hoverboard markası listemize dünya devi SHİBUMİ ismiyle başlıyoruz. Grafiti elektrik kaykay modeliyle son yılların en gözde ürünleri arasında gösteriliyor. 3501 gibi güçlü bir motora sahip olması ilk izlenimlerden öne çıkan detaydır. Yapısında birçok yeni nesil özellik taşır. Ama ilk olarak bu ürünün tasarımsal güzelliğinden bahsetmek gerekli. Üzeri grafiti desenler ile kaplı. Tam bir sokak stili yansıtıyor. Ayrıca özel led farlarıyla da gece sürüşlerinde muazzam ve estetik bir görüntü oluşturuyor.

SHİBUMİ hoverboard ürünü için söylenecek çok şey olsa da otomatik denge özelliğine ayrı bir parantez açmak gerekecek. Ürünü çalıştırdığınızda kendi otomatik zemin dengesini kuruyor. Böylece sürüşe başlarken en iyi ölçü ve denge ile icra ediyorsunuz. Yine diğer bir önemli özellik de 4 – 5saate varan pil ömrü. İdeal kullanımda 20 kilometreye kadar mesafe kat edebiliyorsunuz. Hızı ise maksimum 18 km/s olarak ölçülmüştür. Temel özellikleri şunlardır:

 • Yeni gövde tasarımı ve taşıma sapı ile kolay taşıma özelliği
 • Yeni tasarım led farlar
 • Test onaylı sertifikalı batarya
 • Tse ve ce belgeli mevcuttur
 • Suya Dayanıklı Tasarım (IP54)
 • Şarj dolduğunda otomatik akım kesme devresi
 • Kinetik Enerji Dönüşümü
 • 90kg kadar taşıma kapasitesi
 • Güçlü Motor 350W*2
 • Havasız Dolgu Tekerlek
 • Yedek parça ve servis garantisi
 • Cihaz ağırlığı 10,5kg
 • 25 dereceye kadar yokuşta kullanılıyor.

2)      Smart Balance: Yeni Nesil Teknolojiye Sahip Hoverboard Ürünleri

Smart Balance markasının yeni nesil modelleri, yapısında akıllı denge özelliğini taşımaktadır. 250 watt motora sahip. SHİBUMİ ile kıyaslandığında motor seviyesi bir miktar düşük görülebilir ancak ideal bir kullanım için yeterli bir güç oranıdır bu. Eğer ilk defa elektrikli kaykay kullanacaksanız akıllı dengeleme özelliği sizin oldukça işinize yarayacak bir özelliktir. Dengede kalmak, sürüşü kolay öğrenmenize fayda edecek. Ayrıca kaykay üzerine binişleriniz ve üzerinden inişleriniz çok daha kolay bir hale dönüşecek. Ezcümle, Smart Balance için en iyi hoverboard markası demek mümkündür.

3)      ZMOS: Akıllı Denge Özellikli Hoverboard Modelleri

ZMOS ürünleri, teknolojisi yüksek yapısı ile tam bir performans ürünüdür. 10.5 inç çapında iki şişme lastikten oluşuyor. Bu ürün ile tek şarj sayesinde tam tamına 20 kilometre mesafe arşınlanıyor. Yani şu da söylenebilir: örneğin İstanbul’da bir semtten diğerine elektrikli kaykayınız ile rahatlıkla geçebiliyorsunuz. Günümüzde yaya kaldırımlarının ve bisiklet yollarının yoğunluğu düşünüldüğünde bu ürünlerin kullanımı da çok rahat ve avantajlı olmaktadır. Son olarak bu ürün için pil şarj süresinin 3 ila 4 saat arasında olduğunu da belirtelim.

en-iyi-hoverboard-markasi-4

En İyi Hoverboard Markası

4)      Goldmaster: Karbon Özelliğiyle Yüksek Dayanıklılık Sunuyor

2023’te en iyi hoverboard markası listemizde bu defa herkesçe bilinen bir marka bulunuyor. Goldmaster markası, teknolojinin birçok alanında karşımıza çıkar. Hoverboard üretiminde de ciddi bir Pazar payına sahipler. Carbon Elektrikli Hoverboard isimli ürünü 6.5” tekerleklere sahip. Ama bu ürün asıl muazzam yapan detay bununla sınırlı değil. Batarya konusunda Samsung ile çalışıyorlar. Yani gerek şarj hızı gerekse de kullanım süresi fazlasıyla kullanıcısına güven vermektedir.

5)      Kawasaki Kx-cross: Güçlü, Estetik ve Uzun Şarj Kapasiteli Hoverboard Markası

En iyi hoverboard markası önerilerimizin son sırasında dünyaca ünlü motor markası Kawasaki var. Kawasaki Hoverboard 8.5” tekerlek boyutlarına sahip. Dış yüzeyi ve estetik tasarımı hayli büyüleyici. Bu ürün 158.4 wh gücüne sahip ve kullanıcısını hayli tatmin ediyor. Ortalama 180 dakika içerisinde şarj oluyor ve %100 dolu batarya ile tahmini 20 kilometre yol yapabilirsiniz. Maksimum ulaştığı hız ise 14 kilometre olarak ölçülmüştür. SHİBUMİ ürünlerinden sonra Kawasaki de iyi bir seçenek olacaktır.

En İyi Hoverboard Markası Nereden Satın Alınır?

Teknoloji cihazları ülkemizde yüksek rakamlardan satıldığı için, kullanıcılar alırken hem uygun fiyatlı hem de en kalitelisi olsun istiyor. Yüzlerce mağaza seçeneği arasında hata yapmak istemeyenler ise her zaman için Çetinkaya Home mağazasını tercih ediyor. Online satış sitemiz üzerinden en iyi hoverboard markası satın alabilirsiniz. Üstelik sadece perakende de değil. Toptan satış fiyatlarımızla bayilere de ciddi kar olanakları sunuyoruz. İyi günler dileriz.

 

En Ucuz ve kaliteli hoverboard sipariş hattı: 0 (543) 123 81 72

İlginizi çekebilir: Güncel Akıllı Priz Fiyatları 2023 | USB Çıkışlı Priz Ne Kadar?